Oferta

Obejrzyj nasz katalog tutaj!

Systemy alarmowe  – elektroniczne zabezpieczenie obiektów użytkowych i mieszkalnych, zdrowia i życia osób w nich przebywających oraz mienia. Zaawansowane, dopasowane do potrzeb Klienta i warunków lokalizacji systemy wykrywania i sygnalizacji włamań i uszkodzeń, pożarów, podwyższonego stężenia tlenku węgla lub gazu, napadu. Możliwość przekazywania informacji o zdarzeniach drogą telefoniczną (np. SMS) do klienta lub do Agencji Ochrony.

Poza funkcjami ochronnymi i prewencyjnymi, odpowiednio dobrany system może ułatwić życie, np. podlewając ogród, opuszczając rolety lub odcinając dopływ wody pod nieobecność lokatorów, oszczędzając energię elektryczną poprzez wyłączenie oświetlenia, sterować ogrzewaniem i wykonywać wiele innych zadań, charakterystycznych dla inteligentnego domu.

 

Kontrola dostępu – elektroniczny nadzór nad osobami przebywającymi w pomieszczeniach lub obiektach. Możliwość nadania odpowiednich uprawnień np. pracownikom. Niepowołane osoby już więcej nie wejdą np. na zaplecze lokalu, bez znajomości kodu lub bez posiadania karty – przepustki. Każde użycie systemu jest rejestrowane w pamięci, co umożliwia stałą kontrolę, również na odległość za pośrednictwem Internetu.

 

Monitoring wizyjny – instalacja kamer, nieustannie rejestrujących obraz lub nawet dźwięk. Wysoka jakość nagrań i możliwość rejestracji w ciemności bez dodatkowego oświetlenia. Możliwość odtwarzania obrazu na żywo na odrębnych monitorach, telewizorach w zbiorczej instalacji antenowej (np. bloki mieszkalne) lub z dowolnego miejsca na Ziemi, za pośrednictwem Internetu.

 

Zabezpieczenia mechaniczne – są to wszystkie elementy utrudniające dostęp do zabezpieczanego obiektu. Od krat w oknach, poprzez zamki w drzwiach, aż po sejfy, czy szafy do przechowywania broni itp.

 

Systemy zabezpieczenia PPOŻ (systemy ostrzegania pożarowego)

 

Comments are closed.