Secu-Tech Innowacyjne rozwiązania

Systemy Alarmowe

Elektroniczne zabezpieczenie obiektów użytkowych i mieszkalnych, zdrowia i życia osób w nich przebywających oraz mienia.

Instalacje Elektryczne

Kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych, okablowanie i wyprowadzenie gniazd elektrycznych i punktów dostępu pod instalacje telefoniczne, internetowe, głośnikowe, antenowe i wszelkie inne dopasowane do Państwa potrzeb.

Kontrola dostępu

Elektroniczny nadzór nad osobami przebywającymi w pomieszczeniach lub obiektach. Możliwość nadania odpowiednich uprawnień np. pracownikom.

Inteligentne Systemy Zabezpieczeń

Systemy Alarmowe

Elektroniczne zabezpieczenie obiektów użytkowych i mieszkalnych, zdrowia i życia osób w nich przebywających oraz mienia. Zaawansowane, dopasowane do potrzeb Klienta i warunków lokalizacji systemy wykrywania i sygnalizacji włamań i uszkodzeń, pożarów, podwyższonego stężenia tlenku węgla lub gazu, napadu. Możliwość przekazywania informacji o zdarzeniach drogą telefoniczną (np. SMS) do klienta lub do Agencji OchronElektroniczne zabezpieczenie obiektów użytkowych i mieszkalnych, zdrowia i życia osób w nich przebywających oraz mienia. Zaawansowane, dopasowane do potrzeb Klienta i warunków lokalizacji systemy wykrywania i sygnalizacji włamań i uszkodzeń, pożarów, podwyższonego stężenia tlenku węgla lub gazu, napadu. Możliwość przekazywania informacji o zdarzeniach drogą telefoniczną (np. SMS) do klienta lub do Agencji Ochrony.

Monitoring wizyjny

Instalacja kamer, nieustannie rejestrujących obraz lub nawet dźwięk. Wysoka jakość nagrań i możliwość rejestracji w ciemności bez dodatkowego oświetlenia. Możliwość odtwarzania obrazu na żywo na odrębnych monitorach, telewizorach w zbiorczej instalacji antenowej (np. bloki mieszkalne) lub z dowolnego miejsca na Ziemi, za pośrednictwem Internetu. Instalacja kamer, nieustannie rejestrujących obraz lub nawet dźwięk.

Kontrola Dostępu

Elektroniczny nadzór nad osobami przebywającymi w pomieszczeniach lub obiektach. Możliwość nadania odpowiednich uprawnień np. pracownikom. Niepowołane osoby już więcej nie wejdą np. na zaplecze lokalu, bez znajomości kodu lub bez posiadania karty - przepustki. Każde użycie systemu jest rejestrowane w pamięci, co umożliwia stałą kontrolę, również na odległość za pośrednictwem Internetu.

Instalacje Elektryczne

Kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych, okablowanie i wyprowadzenie gniazd elektrycznych i punktów dostępu pod instalacje telefoniczne, internetowe, głośnikowe, antenowe i wszelkie inne dopasowane do Państwa potrzeb. http://secu-tech.com.pl/oferta/
Jesteśmy firmą utworzoną przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie inteligentnych rozwiązań w systemach alarmowych. Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego, indywidualnego projektu. Spełniamy wszelkie potrzeby Klienta w zakresie podniesienia komfortu korzystania z urządzeń znajdujących się w domu lub biurze.